- Service BB

Doradztwo przy transakcjach gospodarczych

Jeśli planuje się zmiany warunków ramowych istnienia przedsiębiorstwa, wówczas może się okazać, iż konieczne są tzw. transakcje przedsiębiorstw (np. fuzje, przejęcia). Tego typu operacje w perspektywie średnio- i długoterminowej mogą być znaczące zarówno dla Państwa przedsiębiorstwa jak również dla Państwa osobiście i Waszych rodzin. Bowiem jest to zmiana podstawowych i fundamentalnych uwarunkowań, jak również warunków ramowych.

Od motywu poprzez transakcję do celu

Motywy transakcji są różnorodne. Istnieje wiele powodów osobistych, jak również rzeczowych, mających swoje podłoże w warunkach rynkowych, które skłaniają do poszukiwania następcy i planowania zmian.

Powód, dla którego zdecydują się Państwo na transakcję, jest dla nas sprawą poboczną. My jedynie doradzamy, tak by można było z istniejącej sytuacji osiągnąć jak najlepszą sytuację końcową, odpowiadającą oczekiwaniom.
Nasze doradztwo przy transakcjach obejmuje: Process Management (zarządzanie procesami), Planowanie finansowe, Wypracowanie struktur finansowania, Różnorodne oceny i analizy Due diligence.